Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Yeni Çıkanlar, Geri Dönenler

Türkiye’deki oyuncuların oyun alışkanlıklarına bakış atmamıza olanak veren Steam Charts verileri bu hafta da ülkemizde oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunları karşımıza getiriyor.

2. Ülkece futbol aşkımız da malumunuz elbette.

Her ne kadar Steam’de pek de olumlu incelemelere sahip olmasa da FIFA 23 her hafta olduğu gibi bu hafta da çok satanlar listesindeki yerini koruyor. Üstelik üç sıra yükselerek!

3. Bu haftada listede bir değil iki Call of Duty oyunu var.

Listenin gediklilerinden, üst sıralarda bulunmayı alışkanlık haline getirmiş oyunlarından Call of Duty: Modern Warfare II bu hafta düşüşe geçmişken eski yerinde tam 45 sıra birden yükselmiş olan Call of Duty: Black Ops III yer alıyor. Tabii oyuna indirimin de yaradığını belirtmek gerek.

4. Türk oyuncular olarak Age of Wonders 4’e de bayıldık!

Strateji oyunlarının şahı Paradox Interactive tarafından geliştirilen Age of Wonders 4 geçtiğimiz hafta başında çıkış yaptığından bu yana listenin üst sıralarındaki yerini korumayı başarıyor.

5. Call of Duty: Modern Warfare II gerilese de hala ilk beşte.

Bu hafta listede Call of Duty fırtınası esiyor desek yeridir. İlk on içerisinde tam dört adet Call of Duty oyunu gördüğümüz hafta seriye olan sevgimizin de kanıtı niteliğinde.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • Apex Legends

  • Call of Duty: Modern Warfare

  • Team Fortress 2

  • Marvel’s Guardians of the Galaxy

  • Call of Duty: Black Ops Cold War

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir