Binance’den Türklerin de Aldığı 2 Altcoin İçin Müjde!

Binance, kısa süre önce piyasa sürülen ve %2000 yükselen Open Campus (EDU) için TRY çiftinde işlemleri başlatacağını duyurdu. Lider borsadan iki önemli altcoin hamlesi şu şekilde…

Open Campus (EDU), TRY çiftinde işlemlere açılıyor

Yeni bir duyuruya göre Binance, EDU Coin’i TRY ve EUR çiftlerinde listeliyor. EDU/EUR ve EDU/TRY çifti için alım satım işlemleri 1 Mayıs itibariyle aktif hale gelecek.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere EDU Coin, 28 Nisan’da Binance Launchpad üzerinde token satışını tamamladı. Web3 eğitim protokolü büyük ilgi gördü ve fiyatı işlemler açılır açılmaz %2000’lik getiri sağladı. Yeni duyuru göre, altcoin şimdi EDU/EUR ve EDU/TRY çiftlerinde Binance kullanıcılarının karşısında olacak.

Binance, bu altcoin ağının yükselmesini destekliyor

Binance, Stacks (STX) ağ yükseltmesini ve hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve hard fork, 787.651 Bitcoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bitcoin blok yüksekliği 787.645’ten itibaren STX para yatırma ve çekme işlemleri askıya alınacak.

Stacks (STX), merkezi olmayan bilgi işlem platformu Blockstack’in kripto para birimidir. Blockstack, ikinci bir katman protokolü olarak hizmet ederek Bitcoin’in işlevlerini genişletmek için Blockchain teknolojisini kullanan bir projedir. Altcoin, işlem ücretlerini ödemek için kullanılır ve BTC ödülleri kazanmak için doğrudan ağ üzerinde kilitlenebilir.

Resmi duyuruda, kullanıcıların dikkat etmesi ve uygulaması gereken aşağıdaki notlar yer alıyor:

  • STX işlemleri, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecek.
  • Stacks (STX) ağ yükseltmesi ve hard fork, 787.651 Bitcoin blok yüksekliğinde gerçekleşecek.
  • Binance, Binance hesaplarında STX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecek.
  • Stacksağ yükseltmesi, yeni tokenlerin oluşturulmasına neden olmaz.
  • Binance, her şey tamamlandığında STX için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

Binance, satın alınan bir borsa aracılığıyla Japonya’ya tekrar ayak basacak

Dünyanın en büyük borsasından sıcak bir gelişmede, Japonya bölgesinde yeni bir satın alım gerçekleşti. Binance, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı lisanslı kripto borsası Sakura Exchange Bitcoin’i (SEBC) satın alarak Japonya’ya dönmeye hazırlanıyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Binance, Japon kripto pazarına yeniden girme umuduyla Kasım 2022’de SEBC’yi satın almıştı.

Bu arada, SEBC’nin devam eden borsa ve aracılık hizmetleri 31 Mayıs’ta sona erecek. Borsa, Haziran 2023’ten sonra Binance Japonya olarak yeniden ortaya çıkacak. Ancak lansman için resmi bir tarih açıklamadı.

Rapora göre SEBC kullanıcılarının 28 Mayıs’a kadar fonlarını çekmeleri gerekiyor. Bu hesaplarda kalan para otomatik olarak Japon yenine çevrilecek ve daha sonra 5 Haziran’a kadar kullanıcıların banka hesaplarına aktarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir