Beşiktaş’ta Feyyaz Uçar’dan kadro dışılarla ilgili açıklama! ‘Hukuki süreç başladı’

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, Lugano maçı öncesi basın mensuplarıyla buluştu. Lugano müsabakası hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Feyyaz Uçar, “Sakatlarımız var eksiklerimiz var kadro dışı oyuncularımız var ama neticesinde oynamamız gereken bir maç” dedi.

Genç futbolcuların şans bulacağını belirten Feyyaz Uçar, “Hocamızla konuştuk, gençlere de fırsat verecek ve bu maçın gençler için bir şans olduğunu düşünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Feyyaz Uçar, kadro dışı bırakılan 5 futbolcuyla ilgili hukuki sürecin başladığını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

“Samet Aybaba’nın raporu doğrultusunda yönetim kurulumuz kadro dışı tasarrufunda bulundu. Bu oyuncularla ilgili süreç başlatıldı. Bu isimler tabiki doğal olarak haklarını arayacaklar ve takımla birlikte olmak isteyecekler. Muhtemelen bu konuyla ilgili de hukuki süreç başladı. Kalmak isteyen ve idmana çıkmak isteyenlerle ilgili bir tasarrufumuz olabilir önümüzdeki hafta içinde. Kadro dışı kalan isimlerin geri dönmesi söz konusu değil ama hukuki olarak tamamen takımdan ayıramıyorsun. Takımla birlikte idmana çıkabiliyorlar. Ayrılmak isteyenlerle de zaten vedalaşacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir